مقالات سالن آرایشگاه

برای یک مهمانی ساده چگونه آرایش کنیم

برای یک مهمانی ساده چگونه آرایش کنیم|سیسنو

در حالی که برخی از ما فهرستی از خریدها را برای یک مهمانی تهیه کرده ایم. اما مطمئناً در طول این مدت به دنبال بهترین میکاپ برای زیباتر دیده شدن در یک مهمانی خاص نیز هستیم.

در این مقاله بهترین سبک آرایش  و بهترین میکاپ برای یک مهمانی را برای شما گرد هم آورده ایم. تا بتوانید به آنچه که می‌خواهید دست یابید.

مرحله اول : پوست صورت خود را آماده کنید .

قبل از این که وارد جزئیات درباره ی آرایش جدید شویم، مطمئناً بیش از هر چیزی می‌خواهید صورت بی‌عیب و نقصی داشته باشید. با یک پرایمر و کرم پودر سبک شروع کنید. که ماندگاری بالایی دارد و کاور متوسطی را به پوست صورت شما ارائه می‌دهد تا چهره طبیعی‌تری داشته باشید. سپس می‌توانید از کانسیلر استفاده کنید؛ از کانسیلر روی بخش‌هایی از صورت تان که لک دارید، بیشتر استفاده کنید. هم‌چنین به یاد داشته باشید که کانسیلر را برای زیر چشمان خود نیز به کار ببرید.

مرحله دوم : خط ابروی خود را مشخص نمایید .

زمانی که پایه پوست صورت خود را آماده کردید، می‌توانید به سراغ آرایش و میکاپ چشم بروید. خط ابروی خود را مشخص کنید. مخصوصا که باقی آرایش و میکاپ شما برای ایام مهمانی باید با خط ابروی شما مطابقت داشته باشد و آن را طبیعی‌تر جلوه دهد. می‌توانید از ژل ابرو ضد آب استفاده کنید که می‌تواند مکمل آرایش چشم شما باشد. ابتدا ژل را با اپلیکاتوری که دارد به بخش‌های باریک ابروهای خود بزنید. سپس از یک براش زاویه‌دار استفاده کنید تا بتوانید خط ابروی طبیعی خود را بکشید و قوس مناسب ابرو و صورت خود را بیابید. سپس با یک شانه ابرو، موهای ابرویتان را منظم کنید تا نمای شیک و زیبایی به خود بگیرد.

مرحله سوم : استفاده اندکی از سایه چشم

زمان این است که از سایه چشم استفاده کنید. رنگ طلایی از پالت سایه چشم خود را انتخاب و درست در راستای خط مژه‌هایتان با براش به پشت پلک خود بزنید. تا بسیار چشمگیر و طبیعی به نظر برسد. می‌توان از همان سایه در زیر خط مژه پلک پایین نیز استفاده شود تا افکت فوق‌العاده‌ای را به چشمان بدهید. از یک براش سایه چشم پرزدار و نرم استفاده کنید. تا سایه را اندکی محو و خطوط را ناپدید سازد؛ اینگونه آرایش چشم طبیعی‌تر خواهید داشت.

مرحله چهارم : خط چشم را فراموش نکنید .

می‌توانید با استفاده از یک خط چشم، زیبایی میکاپ چشم خود را دو چندان کنید. از خط چشم مدادی برای داخل چشم خود و هم‌چنین در امتداد خط مژه بالایی خود استفاده کنید. تا چشم‌های تان را  چشمگیرتر سازید.

مرحله پنجم : از مقداری ریمل استفاده کنید .

هیچ میکاپی بدون استفاده از مقداری ریمل کامل نیست.

بهتر است از ریمل‌هایی با اپلیکاتور حالت دار و زاویه‌دار استفاده کنید. تا کنترل بیشتری روی حالت دادن مژه‌های تان داشته باشید. هم‌چنین می‌توانید از ریمل‌های بلند کننده مژه استفاده کنید تا نیازی به استفاده از مژه مصنوعی نداشته باشید.

مرحله ششم : رژلب‌ بزنید .

زمانی که نوبت آرایش و میکاپ زمستانی می‌شود، قطعاً می‌خواهید از رژلبی استفاده کنید. که در تمام مهمانی‌ها و جشن‌ها شما را همراهی کند و ماندگاری بالایی داشته باشد. فرقی نمی‌کند از چه رژ لبی استفاده کنید در هر صورت نوع مات آن شما را به هدف تان یعنی ماندگاری بیشتر نزدیک می‌کند. رنگ قرمز پیشنهاد سیسنو به شما عزیزان برای شاداب بنظر رسید است.

مرحله هفتم : اسپری فیکس کننده آرایش را از یاد نبرید .

مطمئنا در ایام سال نو می‌خواهید که آرایش تان ماندگاری بیشتری داشته باشد. و در تمام طول شب به گونه‌ای باشد که نیازی به تجدید آن نداشته باشید.

از این رو اسپری فیکس کننده آرایش را از یاد نبرید که می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود.

نکته نهایی :

اگر می‌خواهید می‌توانید اندکی درخشاندگی آرایش تان را زیاد کنید. به این منظور از اندکی اکلیل روی رژلب‌هایتان استفاده کنید. یا روی گونه هایتان از هایلایتر استفاده کنید، تا میکاپ جذاب‌تر و شاینی تری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *